Proč se léčit u nás

Přístup k pacientovi: respekt a porozumění

Chceme, abyste se u nás cítili bezpečně. Proto o Vás budeme pečovat tak, abyste rozuměli tomu, co se Vám děje a jak Vás budeme léčit. Pacient pro nás není jen “další, prosím”. Tady se o Vás postará nejen excelentní tým lékařů, ale i sester.

Cesta k úspěšné léčbě: TOP lékaři a sestry

Poskytujeme komplexní péči na té nejvyšší úrovní. Naši lékaři jsou zároveň vědci a univerzitní učitelé, kteří si stále doplňují své vzdělání nejen u nás, ale i ve světě. Naše zdravotní sestry umí poskytovat odbornou a láskyplnou péči. Doplňujeme naše pracoviště o nové moderní vybavení, které je stejně dobré jako na jiných špičkových evropských nebo amerických klinikách. Naše klinika patří k významným výzkumným pracovištím oboru neurochirurgie.

Konzervativní přístup: operace není první, ani poslední řešení

Naše zásada spočívá v tom, že každou operaci důkladně zvážíme. Probereme možnosti, při kterých můžeme najít jiné řešení, než je chirurgický zásah. Naše klinika nabízí komplexní péči před, při i po operaci.

Rychlé objednání: bez zbytečného čekání

Napsat nám můžete hned teď. U nás se zbytečně nečeká a víme, že čas hraje velkou roli. Proto pro svá rozhodnutí potřebujeme mít hned při objednání zprávu od Vašeho neurologa. Objednejte se na naši kliniku a my Vám napíšeme, co potřebujete. Naši lékaři a sestry tu jsou pro Vás.

Komplexní péče: pod dohledem jednoho týmu

Pokud Vás budeme léčit, dostanete na naší klinice komplexní péči. U nás budete pod dohledem stále jednoho týmu. Poskytujeme  nejen  neurochirurgickou péči (zpravidla operace), ale i endovaskulární léčbu (léčení vnitřkem cév) a ozařování. 

Technologie: nejmodernější technika a špičkové sály

Vyšetření magnetickou rezonancí v průběhu operace byla jedna z přelomových možností, kterou jsme našim pacientům mohli poskytnout. Již během operace jsme věděli, jak se operace zdařila.  Dnes pracujeme se Cyberknife, provádíme robotické operace, máme intraoperační zobrazení pro páteř.

Reference ostatních pacientů

Nejlepší reference jsou od těch, kteří naší péčí již prošli. S dovolením jejich autorů si pár z mnoha děkovných dopisů můžete přečíst i zde.