Proč se léčit u nás

Přístup k pacientovi: respekt a porozumění

Chceme, abyste se u nás cítili bezpečně. Proto o Vás budeme pečovat tak, abyste rozuměli tomu, co se Vám děje a jak Vás budeme léčit. Pacient pro nás není jen “další, prosím”. Tady se o Vás postará nejen excelentní tým lékařů, ale i sester.

Cesta k úspěšné léčbě: TOP lékaři a sestry

Poskytujeme komplexní péči na té nejvyšší úrovní. Naši lékaři jsou zároveň vědci a univerzitní učitelé, kteří si stále doplňují své vzdělání nejen u nás, ale i ve světě. Naše zdravotní sestry umí poskytovat odbornou a láskyplnou péči. Doplňujeme naše pracoviště o nové moderní vybavení, které je stejně dobré jako na jiných špičkových evropských nebo amerických klinikách. Naše klinika patří k významným výzkumným pracovištím oboru neurochirurgie.

Konzervativní přístup: operace není první, ani poslední řešení

Naše zásada spočívá v tom, že každou operaci důkladně zvážíme. Probereme možnosti, při kterých můžeme najít jiné řešení, než je chirurgický zásah. Naše klinika nabízí komplexní péči před, při i po operaci.

Rychlé objednání: bez zbytečného čekání

Napsat nám můžete hned teď. U nás se zbytečně nečeká a víme, že čas hraje velkou roli. Proto pro svá rozhodnutí potřebujeme mít hned při objednání zprávu od Vašeho neurologa. Objednejte se na naši kliniku a my Vám napíšeme, co potřebujete. Naši lékaři a sestry tu jsou pro Vás.

Komplexní péče: pod dohledem jednoho týmu

Pokud Vás budeme léčit, dostanete na naší klinice komplexní péči. U nás budete pod dohledem stále jednoho týmu. Poskytujeme  nejen  neurochirurgickou péči (zpravidla operace), ale i endovaskulární léčbu (léčení vnitřkem cév) a ozařování. 

Technologie: nejmodernější technika a špičkové sály

Vyšetření magnetickou rezonancí v průběhu operace byla jedna z přelomových možností, kterou jsme našim pacientům mohli poskytnout. Již během operace jsme věděli, jak se operace zdařila.  Dnes pracujeme se Cyberknife, provádíme robotické operace, máme intraoperační zobrazení pro páteř.